1. Wakacje, urlopy dobiegają końca. Msza na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego we wtorek o godz. 8.00.
  2. We wtorek przypada 81. rocznica wybuchu II wojny światowej. Naszą powinnością jest pamiętać o poległych w obronie Ojczyzny w latach 1939-1945 na frontach i w obozach oraz o pomordowanych po zakończonej wojnie w więzieniach politycznych.
  3. W środę o godzinie 17.00 nabożeństwo poprowadzi wspólnota Intronizacyjna Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pół godziny przed Mszą Świętą nabożeństwo powołaniowe połączone. W Pierwszy piątek w naszym kościele odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, w tym czasie również okazja do spowiedzi św. Wieczorna Msza Święta wynagradzająca o godz. 18.00. W pierwszą sobotę o godz. 17.00 – nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej. Z komunią św. do chorych, udamy się w sobotę od godz. 9.00, dlatego prosimy zgłaszanie w zakrystii osoby które pragną przyjąć Pana Jezusa.
  5. Taca przyszłej niedzieli – pierwszej niedzieli miesiąca – przeznaczona jest na spłatę za ogrzewanie naszej świątyni. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Na 12 września organizowana jest Pielgrzymka na Jasną Górę na Mszę św. o godz. 12.00 o charakterze dziękczynnym za zawierzenie Rodzin naszej Parafii Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski. Zapisy w zakrystii parafialnej.
  7. Dziękujemy 3 osobom z bloku Nr 51, za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę.

W tym tygodniu patronujE nam:

  • 3 IX – św. Grzegorz Wielki (ok. 540-604), papież, wybitny teolog i reformator, doktor Kościoła.