jub2019 1

Poniedziałek

godz. 7:00           + Edward Myśliwiec 3 r. śm. + Stanisław + Stanisława + Mieczysław Mendyk

godz. 18:00         1) + Zbigniew Krakowski – od siostry Ali z rodziną

                            2) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski, szczególnie łaskę zdrowia dla Czesławy

                           

Wtorek

godz. 7:00           + Andrzej Biesiada (1) – Msza Święta gregoriańska

godz. 18:00         1) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Artura z okazji imienin oraz Anny i Macieja z okazji urodzin

                            2) + Irena Boroń 3 r. śm.

                           

Środa

godz. 7:00           + Andrzej Biesiada (2) – greg.

godz. 18:00         1) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla państwa Gryzów w dowód wdzięczności od mieszkańców Henrykowa

2) + Roman + Bronisława Sochaj + Józef + Stefania Bogdańscy

 

Czwartek

 

godz. 7:00               + Andrzej Biesiada (3) – greg.

 

godz. 18:00              1) + Janina + Stanisław + Zygmunt + Tadeusz Skrzyniarz + Jadwiga + Witold Kwiecień

2) + Jerzy Piotrowski i zm. z rodz. Piotrowskich i Wiśniewskich

           

Piątek

godz. 7:00                + Andrzej Biesiada (4) – greg.

godz. 18:00              1) Wspólnota Trudnych Małżeństw „Sychar”

2) + Michał Musiał

Sobota

godz. 7:00                1) Wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

                                    2) + Andrzej Biesiada (5) – greg.

godz. 18:00              1) Koła Żywego Różańca

                                    2) + Maria + Stanisław + Andrzej Majewscy

                                  

Niedziela

godz. 7:00                Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Eweliny

godz. 9:00                Za parafian

godz. 10:30              1) + Andrzej Biesiada (6) – greg.

2) + Wiktoria + Stefan Kołodziej

godz. 12:00              + Stanisław + Józef + Stanisława + Krystyna Smętek + Maria + Wojciech Maślach + Maria Misiakowska + Antoni Giedronowicz

godz. 18:00              + Zofia Mikla 15 r. śm. i zm. z rodz. Miklów i Charaźnych

Poniedziałek

godz. 7:00                + Teresa + Adam Religa – od rodziny Dąbrowskich

godz. 18:00              1) + Józefa Wójcik – od sąsiadów z bl. 45 kl. 1

                                    2) + Stanisława + Emil Kaczmarczyk i zm. z rodz. Jurczyk

                                  

Wtorek

godz. 7:00                + Jarosław Budzeń + Lech Budzeń

godz. 18:00              1) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Franciszka z okazji 3 urodzin

                                    2) + Danuta Majdak

                                  

Środa

godz. 7:00                Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Krzysztofa i Tomasza o wsparcie duchowe i pomoc w wyborze dróg życiowych

godz. 18:00              1) + Helena 7 r. śm. + Aleksander Suliga

2) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Józefa Koniecznego z okazji 80 urodzin

Czwartek

godz. 7:00                Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Floriana z okazji 16 urodzin

godz. 18:00              1) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Grzegorza z okazji rocznicy ślubu

2) + Michalina Pieniążek + Małgorzata Głowacka + Dariusz + Jacek Wójcik i zm. z rodz. Wójcików + Pelagia + Jan Dunal i zm. z rodz.

Piątek

godz. 7:00               

godz. 18:00              1) + Magdalena + Franciszek + Jacek Kalinowscy

2) + Ewa + Bolesław Lucima i zm. z rodz. Lucimów, Jędrzejczyków

Sobota

godz. 7:00                + Wacława Peterson + Barbara Tabaka

godz. 18:00              1) + Janina + Stanisław Rogus i zm. z rodz. Celary, Rosłowskich

                                    2) + Marianna + Jan Gardynik i zm. z rodz.

                                  

Niedziela

godz. 7:00                + Janina + Jan + Maria Wieczorek

godz. 9:00                Za parafian

godz. 10:30              1) + Małgorzata Rak 5 r. śm.

2) + Henryk 3 r. śm. + Bogumiła + Wacław + Renata Petryszyn

godz. 12:00              Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marii i Mieczysława Libuda z okazji 40 rocznicy ślubu

godz. 18:00              + Michał Piotrowski

Poniedziałek

godz. 7:00           + Aleksandra Heba + Mieczysław + Artur + Janina + Edward + Roman Kozłowscy

godz. 18:00         1) + Zofia + Sylwester + Edward Krakowiak + Henryka + Adam Wrona i zm. z rodz.

                            2) + Genowefa + Adam + Zdzisław Derlatka + Weronika + Sylwester Lesikiewicz

                           

Wtorek

godz. 7:00           + Maria Kisiel – od sąsiadów

godz. 18:00         1) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Julii z okazji 18 urodzin

                            2) + Alicja Derlaga

                           

Środa

godz. 7:00           + Jan + Stanisława Kotur + Józef + Tadeusz – od syna z żoną

godz. 18:00         1) + Stefan Wyrzykowski r. śm.
2) + Jan + Zofia Lipińscy

Czwartek

godz. 7:00           + Stanisław Karkocha 28 r. śm.

godz. 18:00         1) + Janina + Stefan Raban

2) + Paweł Bzymek 6 r. śm. + Jan Borek 6 r. śm.

Piątek

godz. 7:00           + Paweł + Ryszard + Aneta Urbańscy + Marianna Tańczyk

godz. 18:00         1) + Katarzyna + Stefan + Katarzyna Wojcieszak

2) + Robert Stępień – od mamy

Sobota

godz. 7:00           Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Mateusza Skoczewskiego z okazji imienin

godz. 18:00         1) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Ireny i Stanisława z okazji 40 rocznicy ślub

                            2) + Stanisława + Mikołaj Błaszczak + Witold Radlak i zm. z rodz.

                           

Niedziela

godz. 7:00           + Mieczysław Szafrański r. śm.

godz. 9:00           Za parafian

godz. 10:30         1) + Stefan Ufnal

2) + Jerzy + Kazimiera + Krystyna + Tadeusz Zagożdżon + Marian Wareliś + Halina + Jan Jóźwik

godz. 12:00         Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Leokadii i Stanisława z okazji 50 rocznicy ślubu

godz. 18:00         + Sylwester Kozłowski 3 r. śm.

Poniedziałek

godz. 7:00                   + Stanisław Janik – od rodziny

godz. 18:00                 1) + Marianna + Józef Przybylscy + Kazimiera Możdżon + Krzysztof Andura

                                    2) + Kazimierz Broś r. śm. + Leszek Broś + Julianna + Józef Dąbek + Władysław + Mieczysław Ścibisz

Wtorek

godz. 7:00                   + Krystyna Żarska – od sąsiadów z klatki

godz. 18:00                 1) + Jan + Marianna + Alfred Bzowscy + Stefania + Józefa Masternak + Magdalena + Anna + Genowefa

                                    2) + Stanisław Kucharski 2 r. śm.

                                  

Środa

godz. 7:00                   + Piotr Bober

godz. 18:00                 1) + Teresa Strojna + Daniela + Adam Kowalski

     2) + Robert + Jan Stępień

Czwartek

godz. 7:00                   + Józef Kucharski

godz. 18:00                 1) + Jan + Katarzyna + Marian + Stanisław Czub i zm. z rodz. Czubów, Słapków + Krystyna Sabat

     2) + Henryk Węsek 5 r. śm.

Piątek

godz. 7:00                   + Jan + Anna Słotniccy

godz. 18:00                 1) + ks. Andrzej Sala

     2) + Henryk Węsek 5 r. śm.

Sobota

godz. 7:00                   + Mariola Młynek – od rodziny

godz. 18:00                 1) Władysława Błaszczyk

                                    2) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Lucyny i Jana z okazji 45 rocznicy ślubu

                                  

Niedziela

godz. 7:00                   + Zofia Wesołowska 11 r. śm. i zm. z rodz.

godz. 9:00                   Za parafian

godz. 10:30                 1) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Elżbiety i Artura z okazji 30 rocznicy ślubu

     2) + Józef Nowicki 17 r. śm. + Stefan + Genowefa Kurek

godz. 12:00                 + Dariusz 23 r. śm. + Ewa + Jan Opala + Helena + Władysław Pajda

godz. 18:00                 + Leokadia Turno r. śm.

Poniedziałek

godz. 7:00           + Henryk Gliniewicz + Anna + Piotr

godz. 8:00           Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

godz. 18:00         1) + Stefan Wójcik + Małgorzata Kacała i zm. z rodz. Wójcików, Surowców i Sikorów

                            2) + Bronisława + Jan Warych

                           

Wtorek

godz. 7:00           Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janiny

godz. 18:00         1) + Stanisław + Marianna Dąbrowscy + Zofia Sieczka

                            2) + Stanisław + Włodzimierz + Władysława Frączek 1 r. śm. + Genowefa + Wacław Pater

                           

Środa

godz. 7:00           + Alicja Sejmicka + Hieronim + Helena Sejmiccy + Henryk Czarnecki + Marian + Genowefa Kopeć

godz. 18:00         1) + Michał Musiał
2) + Henryk Borowski r. śm.

Czwartek

godz. 7:00           + Zbigniew Krakowski – od siostry Lucyny z rodziną

godz. 18:00         1) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Tomasza z okazji urodzin

2) + Marcin Cesarski – od dyrekcji, pracowników i rodziców dzieci Katolickiego Zespołu Edukacyjnego

Piątek

godz. 7:00           + Mieczysław + Genowefa + Józef Kaczor + Tomasz Żuraw

godz. 18:00         1) + Eleonora + Julian Kurek

2) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Natalii i Damiana z okazji 7 rocznicy ślubu

Sobota

godz. 7:00           + Krystyna Żarska – od sąsiadów z klatki

godz. 18:00         1) Koła Żywego Różańca

                            2) Wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny    

                           

Niedziela

godz. 7:00           + Alina Karbowniczek – pół roku po śmierci, od męża, dzieci, wnuków i prawnuków

godz. 9:00           Za parafian

godz. 10:30         1) + Stanisław Dąbrowski 14 r. śm.

2) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Pani Ireny z okazji 90 urodzin

godz. 12:00         Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Krystiana Mazur z okazji 11 urodzin

godz. 18:00         + Maria 1 r. śm. + Jan Gawron

Poniedziałek

godz. 7:00                   + Jadwiga Krawczyk – greg. (26)

godz. 18:00                 1) + Leokadia + Stefan Masłoń

                                    2) + Marcin Cesarski – od dzieci, rodziców i trenerki ze szkoły tańca

                                  

Wtorek

godz. 7:00                   + Marcin Widerski – od rodziny Bisakowskich

godz. 18:00                 1) + Jadwiga Krawczyk – greg. (27)

                                    2) + Kazimiera + Stanisław Kaczmarczyk + Adam + Zofia + Piotr Kozieł

                                  

Środa

godz. 7:00                   + Marcin Widerski – od koleżanek i kolegów z pracy

godz. 18:00                 1) + Jadwiga Krawczyk – greg. (28)

2) + Zofia + Franciszek Czajka w r. śm.

Czwartek

godz. 7:00                   + Jadwiga Krawczyk – greg. (29)

godz. 18:00                 1) + Stanisława + Józefa + Stanisław Pokrzewniccy

2) + Marcin Cesarski – od dyrekcji, nauczycieli i pracowników Katolickiego Gimnazjum i Liceum

Piątek

godz. 7:00                   + Jadwiga Krawczyk – zakończenie greg. (30)

godz. 18:00                 1) + Dominika + Wincent Żukowscy

2) + Jan Gierczak i zm. z rodz. Gierczaków, Gajowików i Lechów

Sobota

godz. 7:00                   + Marcin Widerski – od koleżanek i kolegów z pracy

godz. 18:00                 1) + Władysław 19 r. śm. + Genowefa Ziarek i zm. z rodz.

2) + Józef 3 r. śm. + Stanisław + Maria Serwiccy

3) + Przez pośrednictwo Matki Bożej i św. Kazimierza Królewicza  Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Stefanii i Aleksandra Grad z okazji 50 rocznicy ślubu

                                   

                                  

Niedziela

godz. 7:00                   + Barbara + Andrzej Mazur

godz. 9:00                   Za parafian

godz. 10:30                 1) + Jan + Aleksandra + Eugeniusz Żywczyk + Zdzisław + Teresa + Ireneusz + Zdzisław + Tadeusz Kaniewscy i zm. z rodz.

2) + Eugeniusz Morka – od żony z dziećmi

godz. 12:00                 1) + Ryszard + Bronisław + Jan Kowaliczyków + Józefa + Michał Mazurów

2) + Janina + Władysław Łasak

godz. 18:00                 + Jadwiga Żylińska 4 r. śm. + Janusz Żyliński + Edward + Stanisław Myśliwiec           

Poniedziałek

      godz. 7:00                   + Jadwiga Krawczyk – greg. (19)

     godz. 18:00                 1) + Janina + Franciszek Kapsiak i zm. z rodz.

                                          2) + Kazimiera Żak 14 r. śm.

                                  

Wtorek

       godz. 7:00                   + Marcin Widerski – od swatów z Przeworska

      godz. 18:00                 1) + Jadwiga Krawczyk – greg. (20)

                                          2) + Zdzisław Kaniewski 21 r. śm. + Ireneusz + Zdzisław + Teresa + Marcela + Katarzyna + Tadeusz

                                  

Środa

     godz. 7:00                   + Danuta + Ryszard Majdak

     godz. 18:00                 1) + Jadwiga Krawczyk – greg. (21)

          2) + Henryka + Stefan Żyła + Paulina + Stefan + Wiesław + Stanisława Dugiel + Anna + Stanisław Kordas + Helena + Stanisław + Jan + Roman Jura

Czwartek

     godz. 7:00                   + Jadwiga Krawczyk – greg. (22)

     godz. 18:00                 1) + Jerzy Jankowski 11 r. śm.

         2) + Izabela Smętek – od Marioli i Marka Smętków z Ćmielowa

Piątek

       godz. 7:00                   + Jadwiga Krawczyk – greg. (23)

      godz. 18:00                 1) + Marianna 14 r. śm. + Jan + Robert Połowniak

           2) + Walenty 36 r. śm. + Cecylia + Jan + Zofia + Stanisław + Tadeusz + Władysław + Maciej Frejlich + Maria + Jan Skuza + Eugeniusz Ożóg

Sobota

      godz. 7:00                   + Maria Kotulska + Henryk Kotulski

     godz. 18:00                 1) + Jadwiga Krawczyk – greg. (24)

         2) Przez pośrednictwo Matki Bożej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Dariusza z okazji 40 rocznicy urodzin   

                                   

                                  

Niedziela

     godz. 7:00                   + Jan Sołtykiewicz 1 r. śm.

     godz. 9:00                   Za parafian

     godz. 10:30                 1) + Jadwiga Krawczyk – greg. (25)

         2) + Kazimierz Machała i zm. z rodz. Kwasiniaków 

       godz. 12:00             1) Przez pośrednictwo Matki Bożej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla syna Piotra

2) + Otolia + Stanisław + Henryk + Halina Pietrzyk + Helena Łukasik + Władysława Frejlich i zm. z rodz. Pietrzyków i Łukasików

      godz. 18:00                 Przez pośrednictwo Matki Bożej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Bronisławy Kurek z okazji 104 urodzin  

Poniedziałek – 12.08.2019r. - św. Joanny Franciszki de Chantal, zakonnicy

7.00 - + Feliks Pietrzyk i zm. z rodz., oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 – 1) + Janina w 13 rocz. śm., Antoni w 9 rocz. śm. Kaczmarczyk

            2) + Jadwiga Krawczyk – greg. (12)

Wtorek – 13.08.2019r. - św. męczenników Poncjana, papieża i Hipolita, prezbitera

7.00 – + Marianna, Marian Szymańscy, Maria Górska, Władysławę - Teresa

18.00 – 1) + ks. Andrzeja Sala

             2) + Jadwiga Krawczyk – greg. (13)

Środa – 14.08.2019r. - św. Maksymiliana Marii Kolbego,prezbitera, męczennika

7.00 - + Aleksander Domański w rocz. śm.

18.00 – 1) + Jadwiga Krawczyk – greg. (14)

             2) + Macieja, Halina Czechowskich, Maksymilian, Leon Stanisława    Pryciak

  

Czwartek – 15.08.2019r. - Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

7.00 - + Władysławę, Piotr, Zygmunt Przydatek

9.00 –    Za Parafian

10.30 1) + Stanisław w 2 rocz. śm., i zm. z rodz. Pastuszków,   Wajszczyków, Ziarków, Królów

               2) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza   Królewicza o potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla  Elżbiety i Jana w 38 rocznicę ślubu

12.00 - + Marian Wesołowski w 23 rocz. śm.

18.00 - + Jadwiga Krawczyk – greg. (15)

Piątek – 16.08.2019r. - św. Stefana Węgierskiego

7.00 – + Jadwiga Krawczyk – greg. (16)

18.001) + Julianna w 48 rocz. śm., Piotr w 20 rocz. śm., i zm. z rodz.  Arczewskich

                 2) + Marian w 15 rocz. śm., Janina Letkiewicz i zm. z rodz.   Letkiewiczów i Figurów

Sobota – 17.08.2019r. - św. Jacka Odrowąża, prezbitera, wspomnienie

7.00 - + Jadwiga Krawczyk – greg. (17)

18.00 – 1) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza   Królewicza o potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo   dla wnuków Aleksander, Michał i Wiktor

               2) + Paweł Kostrzewa w 8 rocz. śm. i zm. z rodz. Kostrzewów,   Dutków, Nawarskich

Niedziela – 18.08.2019r. - 20 niedziela zwykła

7.00 - + Jadwiga Krawczyk – greg. (18)

9.00 – 1) + Władysław Kucharski i zm. z rodz. Kucharskich

               2) Za Parafian

10.30 – 1) + Jan Humieja w 20 rocz. śm. i zm. z rodz. Humiejów, Osuchów,     Józef Szala

               2) + Apolonia, Bolesław Serafin, Teresa, Adam

12.00 - + Sabina Pędziwil, Józef Zógaj, Marianna, Marcin Dyka

18.00 - + Stanisław Myśliwiec, Edward Myśliwiec, Jadwiga Żylińska

Poniedziałek – 5.08.2019r.

7.00 - + Jadwiga Krawczyk – greg. (5)

18.00 – 1) + Barbara i Stanisław Styczeń i zm. z rodz. Dziółków

            2) + Ryszard, Władysławę, Witold, Szczepan Błasiak, Maria,  Franciszek,   Stanisław Kopyra, Leszek Wąsicki, Piotr Bober

Wtorek – 6.08.2019r. - Święto Przemienienia Pańskiego

7.00 - + Jadwiga Krawczyk – greg. (6)

18.00 – 1) + Piotr Stańczyk w rocz. śm. - od Matki chrzestnej

            2) + Marianna, Kazimierz Kalinowscy, Lucyna, Piotr Lis i zm. z   rodz.

Środa – 7.08.2019r. - bł. Edmunda Bojanowskiego

7.00 - + Celina, Czesław Rak

18.00 – 1) + Jadwiga Krawczyk – greg. (7)

            2) + Zofia w 5 rocz. śm., Tadeusz, Zygmunt, Zofia Dorociak

Czwartek – 8.08.2019r. - wspomnienie św. Dominika, prezbitera

7.00 - + Jadwiga Krawczyk – greg. (8)

18.00 1) + Dawid Skotnicki

             2) + Jerzy, Franciszek, Magdalena, Grala i zm. z rodz. Stępniów,  Stanisław, Wiktoria Stępień

Piątek – 9.08.2019r. - św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), święto

7.00 – 1) + Jadwiga Krawczyk – greg. (9)

            2) + Ewa Leśkiewicz w 8 rocz. śm.

18.00 – Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza Królewicza o potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo Alicji, Krzysztof , Leokadia, wnuczki i prawnuczki

Sobota – 10.08.2019r. - św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, święto

7.00 - + Jadwiga Krawczyk – greg. (10)

18.00 – 1) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza  Królewicza o potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla   Eweliny i Michała w 1 rocznicę ślubu

                 2) + Antonio Rokki w 10 rocz. śm.

Niedziela – 11.08.2019r. - 19 niedziela zwykła

7.00 - + Jadwiga Krawczyk – greg. (11)

9.00 – Za Parafian

10.30 – 1) Przez pośrednictwo Matki Bożej Fatimskiej i św. Kazimierza  Królewicza o potrzebne łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo w 10  rocznice ślubu Iwony i Krzysztofa

               2) + Janina, Henryk Kupisz, Helena, Stanisław Lesiak, Jadwiga    Przeworska,

12.00 - + Jan, Janina, Waldemar Kądziela i zm. z rodz.

18.00 - + Alfreda Gierczak – od syna Stefana z rodziną

Poniedziałek

godz. 7:00           + Marcin Widerski – od mieszkańców bl. 30

godz. 18:00         1) + Andrzej Lipka i zm. z rodz. Lipków, Lenartów i Majeckich

                            2) + Elżbieta + Monika + Rafał Pisarek i zm. z rodz. Pisarków i Statecznych

                                              

Wtorek

godz. 7:00           + Andrzej + Leszek Oleszczuk

godz. 18:00         1) + Waldemar Prawecki

                            2) + Marcin Cesarski – od dzieci, rodziców i wychowawczyni klasy 4A

                                              

Środa

godz. 7:00           + Stanisława Taniszyn

godz. 18:00         1) + Zofia Górska + Marianna Mazur + Janina Brzozowska + Zygmunt Swaciak

       2) + Marcin Widerski – od rodziny

Czwartek

godz. 7:00           + Aniela + Jan + Tadeusz Jakubowscy + Janina + Franciszek Kapsiak + Leokadia Zając

godz. 18:00         1) + Jadwiga Krawczyk – greg. (1)

       2) + Grzegorz + Władysław Bęben + Halina + Stanisława + Józef Brodniccy

Piątek

godz. 7:00           + Jadwiga Krawczyk – greg. (2)

godz. 18:00         1) + Kazimierz Kostrzewa i zm. z rodz. Kostrzewów, Dudków i Nawarskich

      2) + Marianna Jaworska + Jan Kowalski

Sobota

godz. 7:00           1) + Jadwiga Krawczyk – greg. (3)

                            2) + Małgorzata 2 r. śm. + Janina + Adam Ścibisz + Henryk Janasiewicz

godz. 18:00         1) Koła Żywego Różańca

                            2) Wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

                                              

Niedziela

godz. 7:00           + Stanisław r. śm. + Stanisława + Antoni Rożek + Bronisława + Kazimierz Tracz

godz. 9:00           Za parafian

godz. 10:30         1) + Jadwiga Krawczyk – greg. (4)

       2) + Michał Musiał         

godz. 12:00         1) Przez pośrednictwo Matki Bożej i św. Kazimierza Królewicza o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Natalii z okazji 18 rocznicy urodzin   

       2) + Tomasz Kolasa 2 r. śm.        

godz. 18:00         + Stanisław Różalski i zm. z rodz. Różalskich