Zapraszamy na naszą stronę facebookowa 584ac2d03ac3a570f94a666d

 

 

Poniedziałek10czerwca2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 10

Godz. 18.00

1) + Franciszek, Janina Lipiec i zm. z rodz.

2) wynagradzająca NSPJ

Wtorek11 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Leokadia 5. r. ś., Jan Zieja

Godz. 18.00

1) + Krzysztof Bednarek greg 11

2)+ Gustaw Kędziora 17. r. ś.

Środa –12czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ ks. Roman Składanowski – od LM

Godz. 18.00

1) + Krzysztof Bednarek greg 12

2) + Zofia Grad

3) + Andrzej Biesiada

Czwartek – 13 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 13

Godz. 18.00

1) + Ks. Andrzej Sala

2) + Mariusz, Helena, Antoni Kusztal, Jadwiga, Ireneusz, Antoni Janik

3) + Bożena Cybulska 3. r. ś.

Piątek –14 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Ks. Roman Składanowski - LM

Godz. 18.00

1) + Krzysztof Bednarek greg 14

2) + Maria, Franciszek, Stanisław Kopyra, Władysława(k), Witold, Ryszard, Szczepan Błasiak, Leszek Wąsicki, Piotr Bober, Tadeusz, Jarosław Korpikiewicz

Sobota – 15 czerwca 2023 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 15

Godz. 18.00

1)+ Bożena, Maciej Krawczyk

2) + Marek Rogoziński

Niedziela – 16 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+Aleksander Domański, Barbara Wróbel, Marianna, Józef Madej i zm. z rodz.

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1)przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla Ewy i Adama w 40. rocznicę ślubu

2) przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla Anety Krakowiak w 50. rocznicę urodzin    

Godz. 12.00

1)przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla wnusi

2) + Janusz Szuba – syna Jakuba

Godz. 18.0

+ Krzysztof Bednarek greg 16

 

Poniedziałek03czerwca2024 r.

Godz. 7.00

przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla ks. Grzegorza w 24. święceń kapłańskich

Godz. 18.00

1) + Krzysztof Bednarek greg 3

2) +Budzeń Piotr 24. r. ś

3) + Henryk Zdyb 6. r. ś.

Wtorek04 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 4

Godz. 18.00

1) + za duszę czyścowe

2)+ Tadeusz Sobczyński 10. r. ś., zm. z rodziny Sobczyńskich, Guzalów, Susków

Środa –05czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ ks. Roman Składanowski

Godz. 18.00

1) + Krzysztof Bednarek greg 5

2) msza święta wynagradzająca za zniewagi i grzechy uczynione NSPJ

Czwartek – 06 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 6

Godz. 18.00

1) + Janina 11. r. ś., Józef, Ryszard, Zbigniew, Jadwiga Gryz, Aniela Lewandowska

2) + Kamila(k), Jan Głaz, Janina, Walentego Ścibisz

Piątek –07 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 7

Godz. 18.00

1) w intencji Wspólnoty Sychar

2) wynagradzająca za grzechy i zniewagi NSPJ oraz Boże błogosławieństwo dla wspólnoty KŻR, LM, Rycerstwa Niepokalanej

Sobota – 08 czerwca 2023 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 8

Godz. 18.00

1)+ Juli Mroczkowska

2) + Janina Kasprzyk, Maria, Andrzej, Stanisław, Zofia, Marian Skarba

Niedziela – 09 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+Edwarda(k), Albert Lerkę, Genowefa, Jan, Zdzisław Marzec i zm. z rodz.

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1)+ Wiesław, Zofia, Tadeusz, Zofia, Józef Wilczyńscy

2) + Marcin Widerski

Godz. 12.00

1)przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Karola w 18. Rocznicę urodzin

2) + Krzysztof Bednarek greg 9

Godz. 18.0

+ Helena, Stanisław Lesiak, Janina, Henryk Kupisz, Jadwiga Przeworska

 

Poniedziałek27maja2024 r.

Godz. 7.00

+ Ks. Roman Składanowski – od mieszkańców z BL. 1

Godz. 18.00

1) + Barbara Pustuła greg 27

2) + Stanisław, Józefa(k) Jaguś i zm. z rodz. Jaguś, Kopeć

Wtorek28maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 28

Godz. 18.00

1) + Andrzej Jabłoński 30. r. ś. i zm. z rodz. Kolasów, Jabłońskich

2)+ Marianna, Antoni, Józef Gała, Anna Jamrożek

Środa –29maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 29

Godz. 18.00

1) + ks. Andrzej Sala, Magdalena Frankowska, Zofia, Józef Sala

2) + Stanisława(k), Marian, Władysław Szelochi zm. z rodz.

3) + Zofia Stępień 1. r. ś.

Czwartek – 30maja 2024 r.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 30 (ostatnia)

Godz. 9.00

zaParafian

Godz. 12.00

1)+ Marianna, Jan Rzeszotek, Janina, Wincenty Waza, Kazimiera, Stefan Siastała

2) + Lucyna Piotr Lis, Marianna, Kazimierz Kalinowskich i zm. z rodz.

Godz. 18.00

przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla Teresy.

Piątek –31 maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ ks. Roman Składanowski – od Teresy

Godz. 18.00

1) o dary Ducha Świętego dla Legionu Maryi

2) + Maria Rusak, Kazimierz Rdzanek, Mieczysława(k), Jan, Piotr, Maciej

Sobota – 1 czerwca 2023 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 1

Godz. 18.00

1)+ Juli Mroczkowska

2) + Maciej Krzciuk – od syna Michała, synowej Barbary i wnuka Jakuba

Niedziela – 2 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 2

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1)przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Anety i Sebastiana 22. rocznicę ślubu

2) + Teresa, Władysław, Józefa(k), Wojciech, Jan Słota

Godz. 12.00

1)+ Marianna, Władysław Zwierzyk, Janina, Zdzisław Piotrowscy

2) + Krystyna Wesołowska 1. r. ś. – od męża, dzieci i wnuków

Godz. 18.0

+ Józefa(k), Tomasz, Stanisław, Cezary, Dawid Skotnickich i zm. z rodz.

 

Poniedziałek20 maja2024 r.

Godz. 7.00

przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Mateusza Skoczewskiego – urodzinowa

Godz. 18.00

1) + Barbara Pustuła greg 20

2) + Sławomir 1. r. ś., Zofia, Aleksander Sadło, Adam, Helena, Ryszard Szczypciaków, Jacek Raban

Wtorek21maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 21

Godz. 18.00

1) + za dusze czyścowe

2)+ Zofia, Wacław Wielgus, Stanisław Łebek

Środa –22maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Anna Krakowiak-Lipczyńska 2. r. ś. – intencja od rodziców

Godz. 18.00

1) + Barbara Pustuła greg 22

2) + Stanisław Smętek, Stefania, Antoni Radziszewscy

3) + Robert, Tomasz Malik, Józef, Józefa(k) Ułanów

Czwartek – 23maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 23

Godz. 18.00

1) + Andrzej Fiszer

2)+ Bogusław Stachurski, Leokadia Rokośna

Piątek –24 maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 24

Godz. 18.00

1) przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Joanny w 50. r. urodzin                          

2) + Janina Koseła – od koleżanki Bartnik

Sobota – 25 maja 2023 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 25

Godz. 18.00

1)Msza św. dziękczynna za 21. lat Legionu Maryi

2) + Jerzy Leśkiewicz

Niedziela – 26maja 2024 r.

Godz. 7.00

+Kazimiera, Józef Chmiel, Czesław Fietko i zm. z rodz. Chałupczaków, Chmielów

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1)+ Stanisław Lubowiecki 8. r. ś.

2) + Marianna, Władysław, Władysław Bińczak

Godz. 12.00

1)przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Jacka Ślefarskiego  

2) przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Aleksandry w 1. r. urodzin

Godz. 18.0

+ Barbara Pustuła greg 26

 

Poniedziałek13maja2024 r.

Godz. 7.00

+ Krystyna, Bogdan, Mirosław Miklewscy

Godz. 18.00

1) + Barbara Pustuła greg 13

2) +ks. Andrzej Sala

3) + Barbara, Józef Wróblewscy, Anna, Józef Sierant

Wtorek14maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 14

Godz. 18.00

1) + Daniela(k), Adam Kowalscy, Teresa Strojna, Halina Tomaszewska

2)wynagradzająca NSPJ

Środa –15maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 15

Godz. 18.00

1) + Zofia Pater, Teresa Kolanowska

2) przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Zofii – imieninowa

3) + Marcin Cesarski 4. r. ś.

Czwartek – 16maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Filip r. ś., Helena Czubak, dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18.00

1) + Barbara Pustuła greg 16

2)+ Bogusław Pater

Piątek –17 maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 17  

Godz. 18.00

1) +Jerzy, Dariusz, Franciszek, Magdalena Grallów, Stanisław, Wiktoria, Danuta Stępień

2) + Maria, Jan, Zofia, Walenty Skóra

Sobota – 18 maja 2023 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 18

Godz. 18.00

1)+ Maria, Franciszek, Stanisław Kopyra, Władysława(k), Witold, Ryszard, Szczepan Błasiak, Leszek Wasicki, Piotr Bober, Helena, Tadeusz, Jarosław Korpikiewicz

2) + Zygmunt, Zofia, Adam Walkiewicz, Julia, Michał Bilscy

Niedziela – 19 maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 19

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1)+ Bolesław, Helena Bartkiewicz

2) przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Teresy i Jana

Godz. 12.00

1) przez pośrednictwo MBF i św. KK w intencji dzieci I komunijnych i ich rodziców

Godz. 18.0

przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla Elżbiety, Jerzego i Rafała

 

Poniedziałek06maja2024 r.

Godz. 7.00

przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Jana Skoczewskiego - imieninowa

Godz. 18.00

1) + Barbara Pustuła greg 6

2) +Zygmunt, Stanisław, Zofia Baran, Michał, Henryka(k) Szwagierczak

Wtorek07maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Janina 9. r. ś., Kazimierz Skwarek i zm. z rodziny

Godz. 18.00

1) + Barbara Pustuła greg 7

2)+ Marek Sapała 17. r. ś., Genowefa, Witold, Grzegorz Sapała, Maria Bernat

Środa –08maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 8

Godz. 18.00

1) + Stanisława(k), Stanisław, Antoni Rożek, Bronisława(k), Kazimierz Tracz

2) +Stanisława(k), Stanisław Dąbrowscy, Małgorzata Zarzycka, Marianna Skrzypczak, Zygmunt Kaczmarski

Czwartek – 09maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 9

Godz. 18.00

1) + Danuta Batory r. ś.

2)+ Stanisław Pastuszka i zm. z rodz. Pastuszków, Królów, Wajszczyków

Piątek –10 maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Witold, Stanisław, Helena Gawron

Godz. 18.00

1) + Barbara Pustuła greg 10

2) przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Zofii w 70 rocznicę urodzin

Sobota – 11 maja 2023 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 11

Godz. 18.00

1)+ Stanisław Domagalski i zm. z rodz.

2) wynagradzająca za zniewagi Najświętszej Eucharystii i przeciw stanowi kapłańskiemu

Niedziela – 12maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Jan, Maria, Edmund, Wiesława(k) Lenart, MichałTrapcia, Ryszard Wieczorek

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1)+ Stefan, Paulina, Stanisława(k), Wiesław i zm. z rodziny Dugielów, Jan, Roman, Stanisława(k), Helena Jurów

2) + Czesław Wiączek, Wanda, Janina, Janusz, Bogusław Szyszkowscy

Godz. 12.00

1) przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Bogusławy i Andrzeja w 45 rocznice ślubu

2)+ Marianna, Stefan, Krzysztof Sykutowskich

Godz. 18.0

+ Barbara Pustuła greg 12

 

Poniedziałek29 kwietnia2024 r.

Godz. 7.00

+ Marian Wareliś greg 29

Godz. 18.00

1) przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Mai i jej rodziców Karoliny i Tadeusza

2) +Leokadia 5. r. ś., Bronisław Kuźnickich i zm. z rodziny  

Wtorek30kwietnia 2024 r.

Godz. 7.00

+ Marian Wareliś greg 30 (ostatnia)

Godz. 18.00

1) + Zofia, Marian Krakowiak

2)przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Mariana – msza św. imieninowa

Środa –01maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 1

Godz. 18.00

1) za zniewagi NSPJ

2) + Antoni Kopacz

Czwartek – 02maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 2

Godz. 18.00

1) + Zdzisław 10. r. ś., Bronisława(k), Bolesław Tworek, Leokadia, Zbigniew Juma

2)+ Zygmunt Jedlikowski

Piątek –03 maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 3

Godz. 9.00

Za Ojczyznę

Godz. 18.00

1) + Bogusław Dwojak1. r. ś. – od rodziny Nowaków

2) Msza św. wynagradzająca NSPJi z prośbą o Boże błogosławieństwo dla członków ŻR, LM, Rycerstwa Niepokalanej

Sobota – 04 maja 2023 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 4

Godz. 18.00

1)wynagradzająca za zniewagi i bluźnierstwa czynione Niepokalanemu Sercu Maryi z prośba o Boże błogosławieństwo dla członków ŻR, LM, Rycerstwa Niepokalanej

2) +Monika-Katarzyna Sas – imieninowa

Niedziela – 05maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 5

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1)+ Edyta Kaczmarska 6. r. ś i zm. z rodziny

2) o rozpoczęcie procesu beatyfikacyjnego Anatola Kaszczuka

Godz. 12.00

1) +Zbigniew Stępień 4. r. ś.

2)+ Stanisław Styczeń – imieninowa

Godz. 18.0

+ Józef Kiełczewski 1. r. ś.

 

Poniedziałek22 kwietnia2024 r.

Godz. 7.00

+ Marian Wareliś greg 22

Godz. 18.00

1) za dusze w czyśćcu cierpiące

2) +Krzysztof Sykutowski

Wtorek23kwietnia 2024 r.

Godz. 7.00

+ Monika-Katarzyna Sas

Godz. 18.00

1) + Marian Wareliś greg 23

2)+Andrzej Fiszer

Środa –24kwietnia 2024 r.

Godz. 7.00

+ Marian Wareliś greg 24

Godz. 18.00

1) + Ks. Roman Składanowski – od mieszkańców z BL. 1

2) + Wojciech, Halina, Marian Konrad

3) +Małgorzata Majewska 1. r. ś., Jan, Anna Jarosińscy, Andrzej-Adam 1.r. ś., Tadeusz Winiarski

Czwartek – 25kwietnia 2024 r.

Godz. 7.00

+ Ks. Roman Składanowski – od pani Zofii Moskwa

Godz. 18.00

1) + Marian Wareliś greg 25

2)+ Waldemar Barański i zm. z rodz.

Piątek –26 kwietnia 2024 r.

Godz. 7.00

1)+ Marian Wareliś greg 26

Godz. 18.00

1) + Kazimiera Sierpień, Julian, Wiktoria Deroń

2) + Kazimierz Masternak 1. r. ś.

Sobota – 27 kwietnia 2023 r.

Godz. 7.00

+ Helena, Marcin, Marian, siostra Marcina, Janina Rycąbel, Marian Grabowiec i zm. z rodziny

Godz. 18.00

1)+ Marian Wareliś greg 27

2) +Stefania Wesołowska 7. r. ś., Marian Wesołowski

Niedziela – 28kwietnia 2024 r.

Godz. 7.00

+ Alina Król – od pracowników PKO BP

Godz. 9.00

1) za Parafian- Wilno

Godz. 10.30

1)+ Janina 25. r. ś., Edward, Grzegorz Duda

2) + Ścibisz Stanisław 4. r. ś.

Godz. 12.00

1) +Krystyna, Stanisław Wosiek – od szwagra Tadeusza z rodziną

2)+ Marian Wareliś greg 28

Godz. 18.0

+ Katarzyna, Marian, Stanisław Krasa, Marianna, Paweł Leśkiewicz

Czytaj więcej...
Czytaj więcej...