- Przez udział w niedzielnej Eucharystii Pan umocnił nas swoim słowem i Najświętszym Ciałem. Pomnażajmy w sercach dary Bożej łaski, aby wytrwale kroczyć drogami wiary, wiodącymi przez codzienne wyzwania i trudy.
- Taca trzeciej niedzieli miesiąca przeznaczona jest na budowę naszej świątyni. Serdecznie dziękujemy wsystkim ofiarodawcom.
- W piątek wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki kościelnej. Serdecznie zapraszamy na Mszę wieczorną.
- Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Podczas wszystkich Mszy Świętych odnowimy akt przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc.
- Warszaty dla młodzieży męskiej odbęda się w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu w dniach 29 XI – 1 XII 2019 roku. Więcej inwormacji na plakcie, profilu facebookowym WSD Sandomierz oraz stronie internetowej.
- Kurs Małżeński w naszym dekanacie rozpocznie się 6 grudnia 2019 r. o godz. 19.00 w Sali Michael, Parafia śœ. Michała Archanioła. Tym samym ulega zmianie jego forma, teraz będzie trwał 10 tygodni, każdego tygodnia jedna katecheza.
- Konferencja pt. „Solidarni z Rodziną” pod honorowym Patronatem Ks. Bp. Krzysztofa Nitkiewicza 23 listopada 2019 r. o godz. 10.00 – Dom Katolicki w Sandomierzu. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
- Dziękujemy mieszkańcom z bloku Nr 9 za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. Prosimy o przygotowanie świątyni na przyszłą Niedzielę mieszkańców z bloku Nr 13. Jednocześnie przypominamy że sprzątanie naszej świątyni rozpoczyna się w sobotę, po porannej Mszy świetej.
W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
- 18 XI – św. Karolina Kózkówna (1898-1914), dziewica, męczennica w obronie czystości, patronka Ruchu Czystych Serc,
- 20 XI – św. Rafał Kalinowski (1835-1907), polski karmelita, niestrudzony spowiednik,
- 21 XI – Najświętsza Maryja Panna w Jej tajemnicy ofiarowania się Panu Bogu,
- 22 XI – św. Cecylia (III w.), męczennica z czasów pierwszych prześladowań chrześcijan, patronka muzyki i śpiewu.