Zapraszamy na naszą stronę facebookowa 584ac2d03ac3a570f94a666d

 

 

 1. Dziś druga niedzielę miesiąca zbierając do puszek przed kościołem wspieramy materialnie naszego Rodaka misjonarza o. Michała Szawana posługującego w Papui Nowej Gwinei. Miesiąc lipiec poświęcony jest Przenajdroższej Krwi Chrystusa codziennie o godz. 17.45 wystawienie NS i litania do Przenajdroższej Krwi Chrystusa.
 2. W środę o godz. 17.00 wystawienie N. Sakramentu i nabożeństwo wynagradzające NSPJ, które poprowadzi wspólnota Intronizacyjna Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, taca przeznaczona jest upiększenie naszej świątyni. Dziękujemy za troskę o naszą świątynię. Z racji św. Krzysztofa po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów i misyjna Akcja św. Krzysztofa – grosz za kilometr szczęśliwie przejechany na misyjne pojazdy. W dniach od 21- 28 lipca obchodzimy w Kościele w Polsce XXV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.
 4. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 pożegnamy ks. Romana, dziękując mu za ten czas owocnego dzielenia się darami, którymi obdarzył go Chrystus w kapłaństwie i jego kapłańską posługę w naszej Parafii.
 5. Czas wakacji jest czasem odpoczynku od szkoły. Drodzy Rodzice, babicie i was dziadków prosimy! Przypominajcie swoim pociechom, że nigdy nie ma wakacji od modlitwy porannej i wieczornej i niedzielnej Mszy świętej.
 6. W świątyni jest ustawiona puszka gdzie możemy składać ofiary na poszkodowanych w czasie wojny na Ukrainie dla dzieci z Mariupola. Bóg zapłać za składane ofiary.
 7. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu świątyni 3 mieszkańcom z BL. 25. Na przyszłą niedzielę prosimy o przygotowanie świątyni mieszkańców z BL 26. Jednocześnie przypominamy, że sprzątanie rozpoczynamy po porannej Mszy św. w sobotę. Mój udział w sprzątaniu jest obowiązkiem i wyrazem chrześcijańskiej miłości i wdzięczności wobec osób, które przygotowały świątynię w zeszłym tygodniu.

 

 1. Dziś o godz. 17.30 ostatnie nabożeństwo czerwcowe. Zapraszamy.
 2. Zebrano 30.000 złotych na instalację 2 monitorów i urządzenia sterującego. Bóg zapłać za złożone ofiary. Zostały wykonane prace budowlane przy kościele( wykonanie klifów przy oknach, odmalowanie okien, wymiana 7 szyb + robocizna) na kwotę 7, 725 złotych. Na fragmencie ściany przy św. Hubercie zostały wykonane fugi. Będziemy sukcesywnie kontynuować prace po wycenie.
 3. W poniedziałek rozpoczynamy miesiąc lipiec poświęcony Przenajdroższej Krwi Chrystusa o godz. 17.45 wystawienie NS i litania do Przenajdroższej Krwi Chrystusa.
 4. W środę o godz. 17.00 wystawienie N. Sakramentu i nabożeństwo wynagradzające NSPJ, które poprowadzi wspólnota Intronizacyjna Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie N. Sakramentu o godz. 17.30 i modlitwa o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Pomódlmy się za Pasterza naszej Diecezji w dniu jego sakry i ingresu. Po Mszy świętej spotkanie wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację uroczystości prymicyjnych ks. Mateusza, naszego Rodaka. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 17.00 i wystawienie NS . W pierwszą sobotę miesiąca z komunią św. do chorych, uda się ks. Roman od godz. 9.00. Prosimy zgłaszać w zakrystii tylko te osoby, które nie były jeszcze zgłoszone, a pragną przyjąć Pana Jezusa w Komunii św. O godz. 17.00 – nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej.O godz. 18.00 Msza święta na zakończenie roku akademickiego 2023/2024. Zapraszamy Rektora, Senat, kadrę naukowo-dydaktyczną, pracowników administracji i obsługi oraz studentów.
 6. Przyszła niedziela, to pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.00, taca przeznaczona na spłatę za ogrzewanie kościoła.
 7. W zakrystii do nabycia nowy numer „Miłujcie się”.
 8. W świątyni jest ustawiona puszka gdzie możemy składać ofiary na poszkodowanych w czasie wojny na Ukrainie dla dzieci z Mariupola. Bóg zapłać za składane ofiary.
 9. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu świątyni 3 mieszkańcom z BL. 23. Na przyszłą niedzielę prosimy o przygotowanie świątyni mieszkańców z BL 24. Jednocześnie przypominamy, że sprzątanie rozpoczynamy po porannej Mszy św. w sobotę. Mój udział w sprzątaniu jest obowiązkiem i wyrazem chrześcijańskiej miłości i wdzięczności wobec osób, które przygotowały świątynię w zeszłym tygodniu.

 

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.00, taca przeznaczona na spłatę za ogrzewanie kościoła.Miesiąc lipiec poświęcony jest Przenajdroższej Krwi Chrystusa codziennie o godz. 17.45 wystawienie NS i litania do Przenajdroższej Krwi Chrystusa.
 2. W środę o godz. 17.00 wystawienie N. Sakramentu i nabożeństwo wynagradzające NSPJ, które poprowadzi wspólnota Intronizacyjna Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. Przyszła niedziela to druga miesiąca w tym dniu zbierając do puszek wspieramy materialnie naszego Rodaka misjonarza o. Michała Szawana posługującego w Papui Nowej Gwinei.  
 4. Czas wakacji jest czasem odpoczynku od szkoły. Drodzy Rodzice, babicie i was dziadków prosimy! Przypominajcie swoim pociechom, że nigdy nie ma wakacji od modlitwy porannej i wieczornej i niedzielnej Mszy świętej.
 5. W świątyni jest ustawiona puszka gdzie możemy składać ofiary na poszkodowanych w czasie wojny na Ukrainie dla dzieci z Mariupola. Bóg zapłać za składane ofiary.
 6. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu świątyni 5 mieszkańcom z bloku 24. Na przyszłą niedzielę prosimy o przygotowanie świątyni mieszkańców z BL 25. Jednocześnie przypominamy, że sprzątanie rozpoczynamy po porannej Mszy św. w sobotę. Mój udział w sprzątaniu jest obowiązkiem i wyrazem chrześcijańskiej miłości i wdzięczności wobec osób, które przygotowały świątynię w zeszłym tygodniu.

 1. Dziś o godz. 12.00 Msza św. prymicyjna naszego Rodaka ks. Mateusza Rogozińskiego. Z błogosławieństwem ks. Prymicjanta związany jest odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Miesiąc czerwiec jest poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W naszym kościele codziennie o godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe.  
 2. Zebrano 29.850 złotych na instalację 2 monitorów i urządzenia sterującego. Koszt całkowity 30 tyś. Bóg zapłać za złożone i składane ofiary.
 3. W poniedziałek uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, Msza św. o godz. 7.00 i 18.00.
 4. W środę o godz. 17.00 wystawienie N. Sakramentu i nabożeństwo wynagradzające NSPJ, które poprowadzi wspólnota Intronizacyjna Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 5. W piątek 28 czerwca o godz. 17:30 w par. NMP Salentyńskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim zapraszamy do wspólnej modlitwy z Księdzem Biskupem Ordynariuszem w intencji jedności wszystkich chrześcijan.
 6. W sobotę uroczystość Piotra i Pawła, Msza św. o godz. 7.00 i 18.00.
 7. W zakrystii do nabycia nowy numer „Miłujcie się”.
 8. W świątyni jest ustawiona puszka gdzie możemy składać ofiary na poszkodowanych w czasie wojny na Ukrainie dla dzieci z Mariupola. Bóg zapłać za składane ofiary.
 9. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu świątyni mieszkańcom z BL. 18 i 22 oraz dekorację drogi, bramy, schodów kościoła, KŻR, LM, Wspólnocie Intronizacji. Panu Andrzejowi Nogal za wykonanie bramy i palików. Na przyszłą niedzielę prosimy o przygotowanie świątyni mieszkańców z BL 23, . Jednocześnie przypominamy, że sprzątanie rozpoczynamy po porannej Mszy św. w sobotę. Mój udział w sprzątaniu jest obowiązkiem i wyrazem chrześcijańskiej miłości i wdzięczności wobec osób, które przygotowały świątynię w zeszłym tygodniu.