Zapraszamy na naszą stronę facebookowa 584ac2d03ac3a570f94a666d

 

  1. W czwartek, 29 września, przypada święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Święci Archaniołowie to szczególni Boży posłańcy. Niech ich wstawiennictwo wyprasza nam Bożą opiekę.

  2. W Piatek po Mszy św. wieczorowej spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świetej.

  3. W najbliższą sobotę rozpoczniemy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 17.15. Osoby, które nie mogą przybyć na tę modlitwę do świątyni, zapraszamy, aby modlić się na różańcu w domu.

  4. W sobotę przypada także pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.00.

  5. Z komunią św. do chorych, udamy się w sobotę od godz. 9.00, dlatego prosimy zgłaszać w zakrystii osoby które pragną przyjąć Pana Jezusa.

  6. W sobotę, 1 października, o godz. 13.00 w kościele św. Kazimierza Królewicza w Ostrowcu Świętokrzyski odbędzie się VI Hubertus Ostrowiecki. Uroczysta Msza Święta hubertowska będzie w oprawie muzycznej rogów myśliwskich. Po Mszy św. spotkanie na placu przed kościołem, w czasie którego będzie można spróbować darów lasu. Dla dzieci są przygotowane niespodzianki oraz fanty.

  7. Najbliższa niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00, katecheza organizacyjna dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

  8. Taca pierwszej niedzieli miesiąca przeznaczona jest na ogrzewanie naszej świątyni. Zmiana tajemnic różańcowych w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00.

  9. W naszej świątyni jest ustawiona puszka gdzie możemy składać ofiary na poszkodowanych w czasie wojny na Ukrainie w Mariupolu. Bóg zapłać za Wasze ofiary.

  10. Dziękujemy 6 osobom z bloku Nr. 43 za pomoc w przygotowaniu świątyni na dzisiejszą niedzielę. Prosimy o przygotowanie świątyni na przyszłą Niedzielę mieszkańców z bloku Nr. 45. Jednocześnie przypominamy, że sprzątanie naszej świątyni rozpoczyna się w sobotę, po porannej Mszy świętej.