1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa uświadamia nam, że Chrystus uwielbiony, przebywający z Bogiem jest równocześnie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. Żyje w Kościele, nieustannie uobecnia się w czasie każdej Eucharystii. Przyjęcie tej prawdy pomaga nam trwać w dziękczynieniu i uświęcać codzienność.
  2. Przez cały maj codziennie, także dziś, o godz. 17.30 nabożeństwo majowe.
  3. Taca z dzisiejszej, trzeciej niedzieli miesiąca, przeznaczona jest na upiększanie naszej świątyni. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. W środę o godzinie 17.00 nabożeństwo poprowadzi wspólnota Intronizacyjna Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. W najbliższą niedzielę zapraszamy rodziców tegorocznych kandydatów do bierzmowania na krótkie spotkanie po Mszy św. o godz. 12.00.
  6. Prosimy o przygotowanie świątyni na przyszłą Niedzielę mieszkańców z bloku Nr 30. Jednocześnie przypominamy że sprzątanie naszej świątyni rozpoczyna się w sobotę, po porannej Mszy świętej.