1. Dziś przypada pierwsza niedziela października. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie oraz w niedziele o godz. 17.15.
  2. Taca z dzisiejszej pierwszej niedzieli miesiąca przeznaczona jest na spłatę za ogrzewanie naszej świątyni. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. W środę o godzinie 16.30 nabożeństwo poprowadzi wspólnota Intronizacyjna Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W przyszłą niedzielę, 11 października będziemy przeżywali kolejny Dzień Papieski, który na trwałe wpisał się w kalendarz nie tylko Kościoła w Polsce, ale i w kalendarz ważnych rocznic i obchodów w naszej Ojczyźnie.
  5. Prosimy o przygotowanie świątyni na przyszłą niedzielę mieszkańców z ul. Rodzinnej i Trzeciaków. Jednocześnie przypominamy że sprzątanie naszej świątyni rozpoczyna się w sobotę, po porannej Mszy świętej.

W tym tygodniu patronujE nam:

  • 5 X – św. Faustyna Kowalska (1905- 1938), znana na całym świecie polska zakonnica ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, mistyczka nazywana „sekretarką Bożego miłosierdzia”.