1. W najbliższy wtorek, 8 września, przypada jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny.
  2. W środę o godzinie 17.00 nabożeństwo poprowadzi wspólnota Intronizacyjna Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na spłatę za ogrzewanie naszej świątyni. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  4. Na 12 września organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę, na Mszę św. o godz. 12.00, o charakterze dziękczynnym za zawierzenie Rodzin naszej Parafii Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski. Zapisy w zakrystii parafialnej, jednocześnie prosimy o potwierdzenie wyjazdu oraz dokonywanie wpłat.
  5. Od października w parafii Św. Michała Archanioła w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpoczną się katechezy przygotowujące do sakramentu chrztu dorosłych oraz dzieci powyżej 7 roku życia. Rozpocznie się również przygotowanie do sakramentu bierzmowania dorosłych.
  6. Nabożeństwo Fatimskie w niedzielę – 13 września o godz. 18.00.
  7. Prosimy o przygotowanie świątyni na przyszłą Niedzielę mieszkańców z ul. Jłżeckiej. Jednocześnie przypominamy że sprzątanie naszej świątyni rozpoczyna się w sobotę, po porannej Mszy świętej.